نسل جدید عینک آفتابی های مردانه و زنانه با شکل و شمایل متفاوت نسب به آنچه قبلا دیده اید
چشم و بینایی یکی از نعمت های بزرگ الهی است که همواره در حفظ سلامت آن باید کوشا باشیم . در این مقاله چندین نکته در مورد سلامت چشم را متذکر می شویم.

1- آیا شما از ریسک بالایی برای بیماری های چشمی برخوردار هستید؟ باید تاریخچه بیماری های خانواده خود را بدانید. آیا سابقه بیماری دیابت یا فشار خون در خانواده شما وجود دارد؟ آیا شما سن 60 سالگی را رد کرده اید. در صورت وجود سابقه بیماری یا سن بالا حتما به صورت منظم برای معاینه چشم مراجعه نمایید. بیماری شما در مراحل اولیه تشخیصداده شوید درمان بسیار راحت تر انجام می شود.

2- برای آزمایش فشار خون یا دیابت به طور منظم به پزشک مراجعه نمایید. اگر بیماری های خود و به خصوص دیابت و فشار بلا را دیر تشخیص دهید صدمه زیادی به خصوص در مورد دیابت متوجه سلامتی چشمان شما می گردد.

3- تغییرات در بینایی نشانه های بسیار مهمی هستند که باید به آن ها اهمیت زیادی بدهید.در صورت وجود تغییر در بینایی مانند دو بینی یا تاری دید یا دید کم در نور اندک حتما به پزشک مراجع نمایید.

4- به طور منظم ورزش نمایید. آزمایشات نشان داده است که ورزش منظم و پیاده روی به میزان زیادی اثرات پیری بر بافت های بدن را کاهش می دهد.

5-از چشمان خود در برابر نور خورشید مراقبت نمایید. حتما از عینک آفتابی های استاندارد با یووی مناسب استفاده نمایید و از چشم خود در برابر اشعه های مضر خورشید مراقبت نمایید.

6- از رژیم غذایی سالم و متنوع استفاده نمایید. مطالعات زیادی نشان داده اند که استفاده از رژیم غذایی سرشار از آنتی اکسیدان ها می تواند ریسک ابتلا به آب مروارید را تا حد زیادی کاهش دهد.میزان زیادی میوه و سبزیجات ترجیحا با رنگ تیره را مورد استفاده قرار دهید.استفاده از رژم غذایی سرشار از امگا 3 نیز در سلامت چشم اهمیت زیادی دارد.

7-حداقل هر دو سال یک بار یک آزمایش چشم انجام دهید تا از سلامت چشمان خود مطمئن شوید

8- از دخانیات استفاده ننمایید .کسانی که اط دخانیات استفاده می نمایند در ریسک بالاتری برای بیماری های چشمی هستند.

7-


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic